Vitajte!

Vitajte!

Vitajte na stránke Gihany!

Tento blog sa zameriava na všetko, čo súvisí so zdravím, psychológiou a zdravým životným štýlom celkovo. Prejdite si stránky a príspevky, určite Vám niečo padne do oka 🙂

Želáme príjemné čítanie,

Váš Gihany tím

Či už sa chcete dozvedieť o tom, ako zdravo jesť, vyhnúť sa depresiam, alebo skvelé recepty, všetko nájdete na našej stránke. Zdravý životný štýl vedie k celkovej vyššej kvality žitia, či rodinného žitia. Mnoho ľudí chce pomáhať ostatným, zmeniť svet, čo je samozrejme chvályhodné, ale neuvedomujú si, že je taktiež treba pomôcť sebe. Napríklad TU sa dozviete, ako zvýšiť produktivitu Vašej práce. Taktiež je treba usporiadať si rodinný a osobný život, pýtať sa samého seba, kam smerujeme a kam by sme CHCELI smerovať, čo chceme robiť so životom.

Naša stránka berie za svoje poslanie pomôcť Vám s týmito otázkami a prípadnými ťažkými chvíľami. Našim väčším cieľom však je, aby čo najviac ľudí dosiahlo vyrovnaný život, nie len krátkodobé športové úlety, či diéty, alebo občasné prečítanie dobrej knihy. Veľa z nás vyrástlo v prostredí obklopení lenivými ľuďmi, alebo ľuďmi, ktorí sa často hnevali, prípadne malo problémy s alkoholom alebo agresivitou. Mnoho ľudí, čo vie niečo o psychológii, sa domnieva, že toto prostredie na nich zanechalo nezmazateľný vplyv a je zbytočné snažiť sa ho odstrániť, treba sa s ním naučiť žiť. To nie je pravda. Prečítajte si napríklad tento článok. Kontinuálnou snahou a úsilím, môžeme poraziť vplyvy škodlivého prostredia. Tieto vplyvy pritom treba nie potláčať, ale si ich uvedomovať a čeliť im.

Náš blog sa však nezameriava len na psychológiu. Ide nám taktiež o zdravú stravu. Napríklad v tomto príspevku sa dozviete, ako rýchlo urobiť chutné raw višňové koláčiky. O športe pre zdravý duchovný rozvoj si zas môžete niečo prečítať tiež. Zdravá životospráva a zdravý duchovný život idú ruka v ruke a tu na Gihany.com sa budeme snažiť prezentovať Vám ich vyvážene obe.

Tak príjemné čítanie 🙂