5 tipov na relaxačnú hudbu

5 tipov na relaxačnú hudbu

 

Len tak prísť z práce domov a zažať pokoj v duši. Nejaký ten drink, alebo relax pri ničnerobení. Všetko je dokonalé, ale každý uzná, že pohoda sa nedá nájsť len tak niekde na počkanie a rozhodujúce je, ako na nás vplýva okolie. Pre to sme si pre vás pripravili pár tipov na ukľudnenie duše pri relaxačnej hudbe. Príjemné počúvanie!

  1. Hudba prírody

Aká hudba je krajšia než hudba prírody? Po stresovom dni si pustite príjemné tóny so zvukmi žblnkajúceho potôčika, štebotavých vtákov, kukučky…

    1. Hlboká relaxácia bambusovej píšťalky

Pokoj orientálneho lesa, zvuky potoka a píšťalky Vám ukážu, ako sa uvoľniť. Nechajte sa preniesť do prírodného raja plného kvetov a pohody.

  1. More a čajky

Spomínate si ešte na ten krásny šum mora počas vlahých letných večerov vašej dovolenky? Pripomeňte si ho s touto hudbou, zatvorte oči, predstavte si ten pocit, keď máte nohy zaborené do teplého piesku, pred vami je nádherné oranžové slnko, ktoré sa skláňa nad morom.

    1. Nádherné klavírové tóny po ťažkom dni. Šopén bol vynikajúcim skladateľom a jeho hudba právom pretrvala až dodnes. Vypočujte si to najlepšie od neho.

5.Na upršané nedele

 

Verím, že tento výber vám pomôže uvoľniť telo, vypnúť hlavu a dopriať si stav maximálnej relaxácie. Pokojne si ju pustite aj vo vani či pred spaním a garantujem vám, že pocit po tom, ako vás uchlácholí po náročnom dni, ju budete počúvať zas a znova.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *